1. Materyèl asye pur
Kò prensipal la, ray bò yo, kolòn leve a ak baz tab operasyon jinekoloji idwolik la fèt ak asye pur 304 kalite siperyè, ki gen gwo fòs mekanik, rezistans kont korozyon ak fasil pou netwaye.
2. Sifas tab laj
Lajè sifas tab operasyon jinekoloji idwolik la ka rive nan 600mm, ki trè bon pou moun ki gen yon kalite kò espesifik epi ki amelyore konfò.
3. Pwodwi pou Telefòn Versatile
Anplis repo zepòl estanda a, braslè zepòl, manch, repo janm, pedal janm, basen fatra, limyè egzamen jinekolojik disponib tou kòm opsyon.
4. Pye fiks inik
Pye fiks tab operasyon inik la ogmante zòn kontak la ak tè a epi asire estabilite jinekoloji idwolik la.
Paramèt
| Atik Modèl | Tablo Operasyon Jinekoloji Idwolik TF |
| Longè ak Lajè | 1800mm * 600mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 8°/ 20° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 70°/ 11° |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Matla | Matla san kouti |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 145 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SestandaPwodwi pou Telefòn
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 2 | Manch | 1 pè |
| 3 | Plak Janm | 1 moso |
| 4 | Matla | 1 seri |
| 5 | Basen Dechè | 1 moso |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 Pè |
| 7 | Beki jenou | 1 Pè |
| 8 | Pedal | 1 Pè |