Tout kouvèti a fèt ak asye pur 304, fasil pou netwaye epi dezenfekte.
Materyèl fib ki gen gwo transmisyon limyè apwopriye pou itilizasyon radyografi.
Desen matla elaji a pèmèt pasyan yo kouche sou tab operasyon an pi alèz.
Tab operasyon elektwo-idwolik TDY-G-1 la adopte yon sistèm kontwòl idwolik avanse, tiyo elektwomayetik serye ak ponp lwil ki soti Taiwan, sa ki asire yon pèfòmans trankil ak ki estab.
1.Uultra-baPpozisyon
2. Plak tèt doub jwenti
3.Bkonstwi-nan renBkrèt
4. Batri rechargeable entegre
5. Fren mekanik
| Atik Modèl | Tab OSWA Elektrik-Idwolik TDY-G-1 |
| Longè ak Lajè | 2080mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 820mm / 520mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45°/ 90° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 80°/ 20° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 20°/ 20° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 15°/ 15° |
| Elevasyon Pon Ren an | 110mm |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Chaoger soti nan Taiwan |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò zepòl | 1 pè |
| 5 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 6 | Sipò pou pye | 1 pè |
| 7 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 8 | Long kranpon fiksasyon | 1 pè |
| 9 | Klips fiksasyon | 8 moso |
| 10 | Telekòmand men | 1 moso |
| 11 | Liy elektrik | 1 moso |
| 12 | Pedal | 1 Pè |