Tab operasyon manyèl TY a apwopriye pou chiriji torasik ak nan vant, ORL, obstetrik ak jinekoloji, uroloji ak ortopedi, elatriye.
Ankadreman an, kolòn nan ak baz la fèt an asye pur, fasil pou netwaye epi reziste korozyon.
Tab operasyon mekanik la monte epi desann ak yon ponp lwil pedal, ki fonksyone san pwoblèm epi ki an sekirite epi fyab. Tout lòt mouvman yo opere pa angrenaj mekanik.
Tab operasyon idwolik sa a mande pou plak janm lan ka pliye anba, an abdiksyon epi detachable, epi li fasil pou ajiste. Li adopte yon baz ki gen fòm T.
1.Fonksyon Wotasyon
Tab operasyon manyèl la ka vire 360°, doktè yo ka ajiste ang lan selon pwèstans yo pandan operasyon an, sa ki ogmante anpil espas operasyon an pandan operasyon an. (Si ou vle)
2.Chanjman rapid nan pozisyon fleksib
Tab operasyon an bezwen 200°Pwotizyon (fleksyon) sou sifas tab la an menm tan lè w opere manch lan, ki ka itilize pou ranplase fonksyon pon lonbè a.
3. Tablo doub kouch
Sipò tab la mande yon sipò konpoze doub kouch, yon koyefisyan absòpsyon reyon X ki ba ak yon efè pèspektiv definisyon wo.
4. Materyèl asye pur
Ankadreman an, baz la, kolòn leve a, ak estrikti transmisyon prensipal la tout fèt ak asye pur 304, ki fasil pou netwaye ak fwote, rezistan a asid ak korozyon, sa ki asire ke li p ap janm rouye.
5. Ajisteman idwolik ak manyèl
Levasyon ak desant tab operasyon idwolik la adopte kalite ponp lwil pedal, ki fonksyone san pwoblèm epi ki an sekirite epi fyab. Tout lòt mouvman yo opere pa tèt transmisyon angrenaj mekanik la.
Pametramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Manyèl TY |
| Longè ak Lajè | 2020mm * 500mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 1010mm / 760mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45°/70° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 75°/ 15° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 25°/ 25° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 20°/ 20° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 Moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 Pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 Pè |
| 4 | Repoze zepòl | 1 Pè |
| 5 | Beki jenou | 1 Pè |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 seri |
| 7 | Matla | 1 seri |