Tab chirijikal idwolik TS a apwopriye pou chiriji torasik ak nan vant, ORL, obstetrik ak jinekoloji, uroloji ak ortopedi, elatriye.
Kontrèman ak tab operasyon manyèl jeneral la, nou itilize yon sistèm leve idwolik ak yon resò gaz pou ajiste plak do a ak janm yo. Sa fè pwosesis ajisteman an an silans epi pratik.
Baz ki gen fòm Y la itilize pou asire tab operasyon idwolik la gen pi gwo estabilite ak espas lib, pou pèsonèl medikal la ka pwoche bò pasyan an nan yon distans zewo.
Desen gwo wou yo fè li anti-vibrasyon ak dekonpresyon pandan mouvman.
1. Kim memwa avanse
Materyèl sifas tab chirijikal idwolik la se yon materyèl ki reziste flanm dife epi anti-estatik. Matla an poliyiretàn (PU) moule a fasil pou netwaye epi li gen yon lavi sèvis ki long.
2. Pon ren entegre.
Mete yon manch nan twou ki koresponn lan, vire manch lan epi fè pon senti a monte oswa desann nan pozisyon ki apwopriye a, answit rale manch lan. Pou tab operasyon idwolik TS, elevasyon pon senti a se plis pase 100mm.
3. EnpòteHidwolikSsistèm
Sistèm idwolik enpòte ki soti nan Amerik la fè mouvman tab operasyon manyèl la estab e rapid.
4. YonsigilèAajistemanwavèkGas Ssous dlo
Tou de plak dèyè a ak jwenti plak janm tab operasyon idwolik TS la ekipe ak estrikti sipò silenn sous gaz, ki fè divès ajisteman yo dou, an silans, epi san vibrasyon, tout pandan y ap pwoteje estrikti jwenti a efektivman epi anpeche pasyan an tonbe.
5. Lkonsepsyon wou pi gwo
Baz tab operasyon idwolik mekanik la fèt ak gwo wou (dyamèt≥100mm), ki fleksib pou deplase. Rou yo monte lè w ap frene, baz kabann nan an kontak solid ak tè a, epi estabilite a bon.
Pametramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Idwolik TS |
| Longè ak Lajè | 2050mm * 500mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 890mm/ 690mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 60°/60° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 75°/ 15° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 25°/ 25° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 20°/ 20° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 Moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 Pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 Pè |
| 4 | Repoze zepòl | 1 Pè |
| 5 | Beki jenou | 1 Pè |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 seri |
| 7 | Matla | 1 seri |
| 8 | Braslè kò | 1 seri |