Tab operasyon mekanik TS-1 la fèt ak asye pur, ki gen gwo fòs mekanik, rezistans korozyon ak fasil pou netwaye.
Ajiste wotè sifas kabann lan avèk yon sistèm idwolik, epi ajiste ang plak janm dèyè a avèk lòt zouti oksilyè.
Baz ki gen fòm T nan tab operasyon idwolik la stab epi li ka bay doktè ki travay pandan lontan ase espas pou janm yo.
Gen de chwa: plak janm entegral ak plak janm divize, ki apwopriye pou moun ki gen diferan bezwen konsomatè.
1.Baz T
Baz ergonomik ki gen fòm T nan tab operasyon manyèl la pa sèlman gen bon estabilite ak mouvman fleksib, men tou li bay doktè yo ase espas pou janm yo pou diminye fatig pandan travay alontèm.
2.Pon ren entegre
Pon lonbèr entegre a ka monte pa 110mm, ki pratik pou doktè yo fè operasyon ren.
3. Divès Pwodwi pou Telefòn
Akseswa estanda yo gen ladan sipò zepòl, sipò zepòl, sipò kò, ekran anestezi, ak sipò janm pou fasilite divès operasyon.
4. Sistèm Elevasyon Idwolik
Li mache ak idwolik, epi wotè sifas tab operasyon mekanik la ajiste ak pedal pye a. Li fonksyone san pwoblèm epi san bri. Li ka fonksyone nòmalman menm lè kouran an koupe. Pou zòn ki gen elektrisite enstab, ou ka chwazi tab operasyon idwolik.
5.Plak Janm Entegral oswa Plak Janm Separe
Gen yon vèsyon senp pou plak janm jeneral la, pri a favorab. Genyen tou yon plak janm divize an de, ki ka ajiste anlè desann, epi ki ka elaji deyò pou fasilite divès operasyon manm enferyè yo.
Pametramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Mekanik TS-1 |
| Longè ak Lajè | 1980mm * 500mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 950mm/ 750mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45°/ 90° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 75°/ 30° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 20°/ 30° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 20°/ 20° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 Moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 Pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 Pè |
| 4 | Repoze zepòl | 1 Pè |
| 5 | Beki jenou | 1 Pè |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 seri |
| 7 | Matla | 1 seri |