Tab operasyon jinekoloji idwolik TF a, kò a, kolòn nan ak baz la tout fèt an asye pur, ak gwo fòs mekanik, rezistans korozyon, epi li fezab pou netwayaj ak dezenfeksyon.
Tab operasyon jinekoloji idwolik sa a vini estanda ak sipò zepòl, braslè zepòl, manch, sipò janm ak pedal, basen pousyè ak paswa, ak limyè egzamen jinekolojik opsyonèl.
Ou ka ajiste wotè tab operasyon jinekoloji idwolik la ak pedal, epi ou ka ajiste enklinasyon kabann lan lè w souke manch lan.
Lè yo peze fren an, baz fiks ki anba kabann nan desann, sa ki ogmante sifas kontak la ak tè a epi asire estabilite kabann nan.
Li lajman itilize pou jinekoloji, obstetrik, uroloji, ak chiriji anorektal.
1. Materyèl asye pur
Kò prensipal la, ray bò yo, kolòn leve a ak baz tab operasyon jinekoloji idwolik la fèt ak asye pur 304 kalite siperyè, ki gen gwo fòs mekanik, rezistans kont korozyon ak fasil pou netwaye.
2. Sifas tab laj
Lajè sifas tab operasyon jinekoloji idwolik la ka rive nan 600mm, ki trè bon pou moun ki gen yon kalite kò espesifik epi ki amelyore konfò.
3. Pwodwi pou Telefòn Versatile
Anplis repo zepòl estanda a, braslè zepòl, manch, repo janm, pedal janm, basen fatra, limyè egzamen jinekolojik disponib tou kòm opsyon.
4. Pye fiks inik
Pye fiks tab operasyon inik la ogmante zòn kontak la ak tè a epi asire estabilite jinekoloji idwolik la.
Paramèt
| Atik Modèl | Tablo Operasyon Jinekoloji Idwolik TF |
| Longè ak Lajè | 1800mm * 600mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 8°/ 20° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 70°/ 11° |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Matla | Matla san kouti |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 173 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SestandaPwodwi pou Telefòn
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 2 | Manch | 1 pè |
| 3 | Plak Janm | 1 moso |
| 4 | Matla | 1 seri |
| 5 | Basen Dechè | 1 moso |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 Pè |
| 7 | Beki jenou | 1 Pè |
| 8 | Pedal | 1 Pè |