Tab operasyon elektwo-idwolik sa a divize an 5 pati: seksyon tèt, seksyon do, seksyon dèyè, ak de seksyon janm separab.
Materyèl fib ki transmèt limyè anpil plis 340mm glisman orizontal asire pa gen okenn ang avèg pandan eskanè radyografi a.
Tab operasyon elektwo-idwolik sa a ekipe ak yon sistèm kontwòl doub pou asire operasyon san pwoblèm.
Li ka ekipe ak yon ankadreman tèt miltifonksyonèl ak yon ankadreman traksyon ortopedik.
Fonksyon reset ak yon sèl bouton, ka retabli pozisyon orizontal orijinal la. Fleksyon ak fleksyon ranvèse ak yon sèl bouton, fonksyon tablo janm elektrik, ekonomize anpil tan.
Li apwopriye pou divès operasyon, tankou operasyon nan vant, obstetrik, jinekoloji, ORL, uroloji, anorektal ak ortopedi, elatriye.
1.Sifas tab ki pi long ak pi laj
Longè sifas tab operasyon elektwo-idwolik la ka rive nan 2180mm, epi lajè a ka rive nan 550mm, ki apwopriye pou bezwen kèk gwoup espesyal epi ki kapab tou fè pasyan an pi konfòtab.
2. Sistèm Kontwòl Doub
Tab operasyon elektwo-idwolik la ekipe ak yon sistèm doub kontwòl prensipal/kontwolè oksilyè pou asire operasyon san pwoblèm.
3.Flex & Re-flex & Yon bouton Reyajiste
Fonksyon Reyajisteman yon sèl bouton, ka retabli pozisyon orizontal orijinal la, fleksyon yon sèl kle ak fleksyon ranvèse
4. Plak Janm Ajiste Elektrik Si ou vle
Konsepsyon modilè ploge-in nan plak janm lan ka ajiste plak janm lan elektrikman, sa ki ekonomize anpil tan ajisteman pozisyon an.
5. Batri rechargeable entegre
Tab operasyon elektrik-idwolik TDY-Y-2 a ekipe ak yon batri rechargeable pèfòmans segondè, ki ka satisfè bezwen 50 operasyon. An menm tan, li gen yon ekipman pou pouvwa AC pou bay enèji elektrik pou asire maksimòm sekirite.
Pametramèt
| ModèlAtik | Tab Operasyon Elektwo-Idwolik TDY-Y-2 |
| Longè ak Lajè | 2170mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 1100mm / 690mm |
| Plak tèt (anwo/anba/fleksib) | 45°/ 90°/ 40° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 85°/ 40° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 30°/ 30° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 20°/ 20° |
| Elevasyon Pon Ren an | 100mm |
| Glisman orizontal | 350mm |
| Pozisyon zewo | Yon bouton, estanda |
| Fleksi/ Refleks | Operasyon Konbinezon |
| Komisyon Konsèy Radyografi | Opsyonèl |
| Panèl kontwòl | Estanda |
| Bouton arè ijans | Estanda |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Chaoger soti nan Taiwan |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 300 KG / 350 KG |
| Garanti | 1 Ane |
Aakseswa
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò zepòl | 1 pè |
| 5 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 6 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 7 | Matla | 1 seri |
| 8 | Klips fiksasyon | 8 moso |
| 9 | Long kranpon fiksasyon | 1 pè |
| 10 | Kontwòl remote | 1 moso |
| 11 | Liy elektrik | 1 moso |
| 12 | Lwil idwolik | 1 bwat lwil |