Tab operasyon idwolik elektrik TDY-Y-1 la adopte estrikti transmisyon idwolik elektrik enpòte, ki ranplase teknoloji transmisyon tradisyonèl baton pouse elektrik la.
Ajisteman pozisyon an pi presi, vitès mouvman an pi inifòm e pi estab, epi pèfòmans lan serye e dirab.
Baz ki gen fòm Y a asire estabilite ak ase espas pou janm yo.
Fonksyon tradiksyon ak tablo kabann transparan, ekipe ak bra C, ka fè eskanè radyografi tout kò a.
Sistèm doub kontwòl la, anplis kontwòl remote pòtab la, ekipe ak yon sistèm kontwòl ijans kolòn. Fonksyon reset yon sèl kle a bay efikasite travay doktè a.
Tab operasyon entegre elektwo-idwolik sa a apwopriye pou divès operasyon, tankou operasyon nan vant, obstetrik, jinekoloji, ORL, uroloji, anorektal ak ortopedi, elatriye.
1.Sistèm Kontwòl Doub
Tab operasyon elektrik-idwolik TDY-Y-1 la gen de metòd kontwòl, youn se yon kontwolè filaire, ak yon fonksyon reyinisyalizasyon nivo otomatik ak yon sèl kle. Lòt la se yon sistèm kontwòl ijans pou kolòn nan. De seri sistèm operasyon endepandan ak menm fonksyon an asire ke sistèm kontwòl ijans lan ka toujou fonksyone yon fason fyab lè kontwolè filaire a echwe, sa ki asire itilizasyon tab operasyon an san danje.
2. Disponib pou eskanè radyografi
Tèt tab sal operasyon elektrik-idwolik la ka pase radyografi, epi yo enstale yon ray gid anba tab la pou transpòte bwat fim radyografi yo.
3. Konpatib ak C-arm
Kou mouvman orizontal elektrik la se 340mm, ki bay yon espas pozisyonman egzat ak pratik pou bra C a, epi li ka fè radyografi tout kò a san deplase pasyan an.
4. Pil rechargeable
Tab operasyon chirijikal elektrik-idwolik TDY-Y-1 la ekipe ak pil rechargeable pèfòmans segondè, ki ka satisfè bezwen ≥50 operasyon, sa ki asire li fonksyone san yon ekipman pou pouvwa ekstèn. Pil rechargeable a pa bezwen antretyen epi li ka itilize pou yon tan long. An menm tan, kouran AC ka itilize pou bay enèji elektrik pou asire maksimòm sekirite.
5.Obouton san filResèFonksyon
Nouvo fonksyon reset yon sèl bouton an senplifye operasyon konplike yo
Paramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Elektrik-Idwolik TDY-Y-1 |
| Longè ak Lajè | 1960mm * 500mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 1090mm / 690mm |
| Plak tèt (Monte / Desann / Fleksib) | 60°/ 85°/ 0° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 85°/ 40° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 28°/ 28° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 18°/ 18° |
| Elevasyon Pon Ren an | 100mm |
| Glisman orizontal | 340mm |
| Pozisyon zewo | Yon bouton, estanda |
| Fleksi/ Refleks | Operasyon Konbinezon |
| Komisyon Konsèy Radyografi | Opsyonèl |
| Panèl kontwòl | opsyonèl |
| Bouton arè ijans | Opsyonèl |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Chaoger soti nan Taiwan |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 250 KG / 300 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò zepòl | 1 pè |
| 5 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 6 | Plak pye | 1 pè |
| 7 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 8 | Matla | 1 seri |
| 9 | Klips fiksasyon | 8 moso |
| 10 | Kontwòl remote | 1 moso |
| 11 | Liy elektrik | 1 moso |
| 12 | Lwil idwolik | 1 bwat lwil |