Tab operasyon mobil TDY-2 la gen yon kabann ak yon kolòn konplè an asye pur 304, fasil pou netwaye epi anti-polisyon.
Sifas tab la divize an 5 pati: seksyon tèt, seksyon do, seksyon dèyè, ak de seksyon janm detachab.
Tab operasyon mobil TDY-2 la ka deplase sou yon distans 340mm, sa ki bay yon bon zòn pèspektiv pou bra C a pandan operasyon an, epi li ka itilize avèk bwat fim radyografi.
Tèt kabann doub jwenti, pye kabann reglabl ak yon resò gaz. Itilize wou silansye mak Alman. Genyen tou yon bouton pou reinițialize, fonksyon defòmasyon ak anti-defòmasyon ak yon bouton opsyonèl.
Tab operasyon elektrik miltifonksyonèl sa a apwopriye pou divès operasyon, tankou operasyon nan vant, obstetrik, jinekoloji, ORL, uroloji, anorektal ak ortopedi, elatriye.
1.Plak tèt doub jwenti
Plak tèt doub-jwenti tab operasyon elektrik sa a ka ajiste wotè tèt kabann nan libman, sa ki pèmèt pasyan an gen yon ang tèt konfòtab lè l ap fè operasyon nan diferan pozisyon.
2. Plak janm lan kapab kontwòl elektrik oswa kontwòl sous gaz
Ou ka kontwole plak janm lan ak yon sous gaz oubyen ou ka amelyore l ak yon kontwòl elektrik.
3. Sistèm Kontwòl Doub Si ou vle
Kontwolè men an ak kontwòl panèl opsyonèl yo ofri doub pwoteksyon pou operasyon.
4.Gwo wou
Rou TENTE Alman enpòte, rezistan a mete epi an silans.
5. Batri rechargeable entegre
Tab operasyon elektrik TDY-2 a ekipe ak yon batri rechargeable pèfòmans segondè, ki ka satisfè bezwen 50 operasyon. An menm tan, li gen yon ekipman pou pouvwa AC pou bay enèji elektrik pou asire maksimòm sekirite.
6.Plis Chwa Opsyonèl
Reyajisteman yon sèl bouton opsyonèl, fonksyon fleksyon pozitif ak fleksyon ranvèse.
Pametramèt:
| ModèlAtik | Tab Operasyon Elektrik Mobil TDY -2 |
| Longè ak Lajè | 2100mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 1000mm/ 700mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45° 90° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 90°/ 17° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 25°/ 25° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 15°/ 15° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Glisman orizontal | 345mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasyon Konbinezon |
| Komisyon Konsèy Radyografi | Opsyonèl |
| Panèl kontwòl | Estanda |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Jiecang |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
Pwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò zepòl | 1 pè |
| 5 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 6 | Sipò pou pye | 1 pè |
| 6 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 7 | Matla | 1 seri |
| 8 | Klips fiksasyon | 8 moso |
| 9 | Long kranpon fiksasyon | 1 pè |
| 10 | Telekòmand men | 1 moso |
| 11 | Liy elektrik | 1 moso |