Tab operasyon elektrik TDY-1 la adopte yon sistèm operasyon motè elektrik ak tij pouse pou asire li ka fè divès ajisteman pwèstans pandan operasyon an, tankou leve tab la, enklinezon pou pi devan ak pou dèyè, enklinezon agoch ak adwat, pliye plak dèyè a ak translasyon.
Tab operasyon elektrik miltifonksyonèl sa a apwopriye pou divès operasyon, tankou operasyon nan vant, obstetrik, jinekoloji, ORL, uroloji, anorektal ak ortopedi, elatriye.
1. Disponib nan eskanè radyografi
Yo ka itilize tèt tab PFCC a pou eskane radyografi pandan operasyon yo. Tab operasyon elektrik TDY-1 la ka deplase plis pase 300mm, sa ki bay yon bon zòn pèspektiv pou bra C la pandan operasyon an, epi yo ka itilize li avèk bwat fim radyografi.
2. Sistèm Kontwòl Doub Opsyonèl
Kontwolè men an ak kontwòl panèl opsyonèl yo ofri doub pwoteksyon pou operasyon.
3. Batri rechargeable entegre
Tab operasyon elektrik TDY-1 la ekipe ak yon batri rechargeable pèfòmans segondè, ki ka satisfè bezwen 50 operasyon. An menm tan, li gen yon ekipman pou pouvwa AC pou bay enèji elektrik pou asire maksimòm sekirite.
4. Pon ren entegre
Pon lonbèr entegre, pratik pou doktè yo fè operasyon kòlè ak ren
Paramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Elektrik TDY-1 |
| Longè ak Lajè | 2070mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 1000mm/ 700mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45°/ 90° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 75°/ 20° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 25°/ 25° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 15°/ 15° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Glisman orizontal | 300mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasyon Konbinezon |
| Komisyon Konsèy Radyografi | Opsyonèl |
| Panèl kontwòl | Estanda |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Jiecang |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
Pwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò zepòl | 1 pè |
| 5 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 6 | Sipò pou pye | 1 pè |
| 6 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 7 | Matla | 1 seri |
| 8 | Klips fiksasyon | 8 moso |
| 9 | Long kranpon fiksasyon | 1 pè |
| 10 | Telekòmand men | 1 moso |
| 11 | Liy elektrik | 1 moso |