Tab operasyon elektrik TDG-1 la gen senk gwoup aksyon prensipal: elevasyon sifas kabann reglabl elektrik, enklinasyon pou pi devan ak pou dèyè, enklinasyon agoch ak adwat, elevasyon plak dèyè, ak fren.
Bèl aparans, kò a, baz la, kolòn leve a, ak ray bò operasyon elektrik sa a tout fèt ak asye pur kalite siperyè, ak yon fini wo, rezistans korozyon ak gwo fòs mekanik.
Ajiste divès pozisyon tab operasyon elektrik la yon fason entelijan, avèk yon sèl bouton kontwòl. Li adopte aktuateur elektrik LINAK, ki silansye, presi e ki koute mwens pou antretyen. Gwo konsepsyon wou, silansye e anti-sismik.
Tab operasyon elektrik sa a apwopriye pou plizyè operasyon, tankou operasyon nan vant, obstetrik, jinekoloji, ORL, uroloji, anoreksi ak ortopedi, elatriye.
1.AsigilèAajistemanwavèkGas Ssous dlo
Ni plak dèyè a ni jwenti plak janm tab operasyon elektrik TDG-1 la ekipe ak estrikti sipò silenn ak resò gaz, ki fè divès ajisteman yo dou, an silans, epi san vibrasyon, tout pandan y ap pwoteje estrikti jwenti a efektivman epi anpeche pasyan an tonbe.
2.Aktuatè lineyè elektrik LINAK
Itilizasyon tij pouse elektrik la elimine nesesite pou pèsonèl medikal la kontwole pozisyon tab operasyon an manyèlman. Se sèlman bezwen kenbe kontwòl remote la, fasil epi ekonomize travay. Konpare ak antretyen apre-lavant tab operasyon idwolik la, tab operasyon elektrik la diminye anpil pri antretyen apre-lavant lan tou. Pandan pwosesis ajisteman an, tij pouse elektrik la ka pozisyone avèk plis presizyon, epi pwosesis ajisteman an trè an silans.
3. Baz tip Y
Baz kabann lan adopte yon konsepsyon an fòm Y, ki pa sèlman konfòm ak konsepsyon ergonomik la, amelyore estabilite tab operasyon elektrik la, men tou bay plis espas lib pou janm pèsonèl medikal la, sa ki pèmèt pèsonèl medikal la pwoche bò pasyan an pi pre.
4. Pwodwi pou Telefòn Versatile
Ekipe ak espageti pou zepòl, espageti pou ponyèt, espageti pou janm, ak espageti pou kò pou asire ke pasyan ki anba anestezi jeneral pa pral tonbe pandan operasyon an. Plak janm yo, sipò akoudwa yo, sipò kò yo ak sipò janm yo tout ekipe ak kousinen kim memwa pou asire konfò operasyon an ak sikilasyon nòmal likid kò yo pandan operasyon an.
5. Lkonsepsyon wou pi gwo
Baz tab operasyon elektrik mekanik la fèt ak gwo wou (dyamèt≥100mm), ki fleksib pou deplase. Rou yo monte lè y ap frene, baz kabann nan an kontak solid avèktè a, epi estabilite a bon.
6. Batri entegre
Si gen yon pann kouran, batri entegre a ka sipòte 50 operasyon.
Pametramèt
| ModèlAtik | Tab Operasyon Elektrik TDG-1 |
| Longè ak Lajè | 2050mm * 500mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 890mm/ 690mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 60°/ 60° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 90°/ 17° |
| Plak Janm (Anlè / Anba / Deyò) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg envès | 25°/ 11° |
| Enklinasyon lateral (agoch ak adwat) | 20°/ 20° |
| Elevasyon Pon Ren an | ≥110mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasyon Konbinezon |
| Panèl kontwòl | Opsyonèl |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Linak |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SPwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Ekran Anestezi | 1 moso |
| 2 | Sipò Kò | 1 pè |
| 3 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 4 | Sipò pou janm | 1 pè |
| 5 | Manch Pon Ren | 1 moso |
| 6 | Matla | 1 seri |
| 7 | Telekòmand men | 1 moso |
| 8 | Liy elektrik | 1 moso |