LEDD500700C+M refere a limyè sal operasyon LED doub dòm.
Sistèm kamera entegre ak monitè ekstèn pandye ka itilize pou rezon fòmasyon. Li pèmèt operasyon siveyans ak anrejistreman.
■ chiriji nan vant/ jeneral
■ jinekoloji
■ chiriji kè/ vaskilè/ torasik
■ newochirurji
■ òtopedi
■ tromatoloji / sal operasyon ijans
■ uroloji / TURP
■ Otoryèl/ Oftalmoloji
■ andoskopi Anjografi
1. Sistèm Kamera
Kamera entegre, pa bezwen pann li ak yon lòt pè bra.
2. Limyè sal operasyon sa a kaptire epi delivre imaj nan vitès rapid ak bon jan kalite. Gras a zoom optik 10X la, imaj yo ka wè nan tout aspè.
3. Limyè sal operasyon sa a kapab anrejistre operasyon an tou. Li ka itilize pou rezon fòmasyon ak etid.
Sistèm Siveyans
1. Lè l ap difize operasyon an, limyè sal operasyon LEDD500700C+M lan ka pèmèt anplwaye klinik yo swiv pwogrè w san yo pa kraze chan esteril la.
2. Limyè sal operasyon an ak kamera ak monitè entegre bay yon lòt vi anlè tèt chirijikal la pou ekip chirijikal ou a ka pataje pwosedi chirijikal yo atravè lemond.
Paramèts:
| Kamera | |
| Rezolisyon | 210 megapiksèl 1920 (H) X 1080 (V) |
| Mòd kominikasyon | RS232 |
| Pwotokòl kominikasyon yo | HITACHI / SONY VISCA |
| Konektè | Konpatibilite LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Kalite Capteur | 1/2.9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Mòd eskanè | Eskane Pwogresif |
| Sistèm Lajounen ak Lannwit | Koulè/nwa ak blan/otomatik |
| Ekleraj minimòm | koulè: 0.1Lux nwa ak blan: 0.01Lux |
| Mòd senkronizasyon | entè-senkronizasyon |
| Sòti videyo | siyal dijital |
| SNR | ≥50dB (AGC ETE) |
| Lantiy | |
| IRCUT | Chanjman otomatik doub filtè IRCUT |
| Lantiy optik | 10X f=5mm~50mm |
| ang chan an | H:51.8°(L)~5.86°(T) V:39.1°(L)~4.4°(T) |
| Fonksyon | |
| mòd ekspozisyon | A/M |
| balans blan | Otomatik |
| Mòd Konsantrasyon | A/M |
| pran kontwòl | A/M |
| Efè Foto | Otomatik/koulè/nwa ak blan/negatif |
| fonksyon mirwa | Sipò (glas orizontal + glas vètikal) |
| imaj ki chanje pozisyon | Sipò |
| Dinamik laj | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| vole elektwonik | 1/30s ~ 1/10,000s |
| rapò kontras | Reglabl |
| saturasyon | Reglabl |
| Fonksyon anti-bwouya | Sipò |
| Majinal | Sipò |
| Espesifikasyon jenerik | |
| Dimansyon | 38.6 (lajè) * 41 (wotè) * 64.6 (longè) mm |
| Tanperati/imidite travay | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Tanperati Depo/imidite | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~ 80% RH |
| ekipman pou pouvwa | DC 12V ± 10% |
| konsomasyon enèji | 3.5W MAKSIMÒM |
| Pwa nèt | 110g |
Monitè
| Paramèt prensipal la | |
| Gwosè ekran | 21.5' |
| Mòd Ekleraj | LED |
| Zòn Ekspozisyon | 475.2mm (lajè) × 267.3mm (wotè) |
| Rapò aspè | 16:9 |
| Rezolisyon Maksimòm | 1920 × 1080 |
| Koulè ekspozisyon an | 16.7 milyon |
| Piksèl anplasman | 0.2475 (H) × 0.2475 (V) |
| Liminans | 300cd/㎡ |
| Kontras Imaj | 1500:1 |
| Ang Vizyon | 850/850/750/650 |
| Tan Repons | 8MS |
| Frekans Chan | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Antre ak sòti | |
| SDI ANTRE | 1 |
| SDI SOUTI | 1 |
| ANTRE AV | 22 (2 × BNC) |
| SÒTI AV | 1 |
| S-VIDYO | 1 |
| Antre VGA | 1 |
| Antre HDMI | 1 |
| Antre YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Antre RS232 (Si ou vle) | 1 |
| Antre odyo | 1 |
| Sòti odyo | 1 |
| Sistèm koulè | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Lang | Chinwa/Angle/Franse/Alman/Italyen/Panyòl/ |
| Alimantasyon pouvwa | |
| Pouvwa | 12V kouran dirèk,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Pouvwa Sibstiti | 5W |