Tab obstetrik versatile FD-G-2 la lajman itilize pou akouchman obstetrik, egzamen jinekoloji ak operasyon.
Kò a, kolòn nan ak baz tab livrezon elektrik la fèt ak asye pur 304, ki reziste korozyon epi fasil pou netwaye.
Plak janm yo detachab, sa ki fezab pou rekiperasyon apre operasyon.
Sistèm kontwòl doub, pa sèlman atravè kontwòl remote pòtab la, men tou atravè switch pye a.
Akseswa konplè, estanda ak vèsyon sipò pou janm, pedal, basen pousyè ak filtè, ak limyè egzamen jinekolojik si ou vle.
Baz ki gen fòm U a pa sèlman fezab pou estabilite tab operasyon an, men tou li bay ase espas pou janm doktè a pou diminye fatig.
1.Sistèm Kontwòl Doub
Kontwolè men an ak switch pye a fè yon kontwòl segondè pou asire sekirite operasyon an epi reyalize divès pozisyon.
2. Plak janm detachable
Plak janm detachable nan tab akouchman elektrik la fasilite repo apre operasyon an epi diminye doulè apre operasyon an.
3.304 Asye pur
Tout kouvèti tab operasyon jinekoloji a fèt ak asye pur 304 kalite siperyè. Dirab, fasil pou netwaye epi dezenfekte.
4. Baz ki gen fòm U
Baz tab jinekoloji obstetrik la ki gen fòm U a pa sèlman ogmante zòn kontak ant baz la ak tè a epi fè li pi estab, men tou li bay ase espas pou janm yo pou travay pèsonèl medikal la pou diminye fatig.
5. Pwodwi pou Telefòn Versatile
Anplis repo zepòl estanda a, braslè zepòl, manch, repo janm, pedal janm, basen fatra, limyè egzamen jinekolojik disponib tou kòm opsyon.
Pametramèt:
| ModèlAtik | Tab livrezon elektrik FD-G-2 |
| Longè ak Lajè | 1880mm * 600mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 940mm / 680mm |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 45 °10° |
| Plak Syèj (Monte ak Desann) | 20° 9° |
| Plak Janm Deyò | 90° |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Batri | Wi |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Matla | Matla san kouti |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200kg |
| Garanti | 1 Ane |
SestandaPwodwi pou Telefòn
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 2 | Manch | 1 pè |
| 3 | Plak Janm | 1 moso |
| 4 | Matla | 1 seri |
| 5 | Basen Dechè | 1 moso |
| 6 | Klips fiksasyon | 1 Pè |
| 7 | Beki jenou | 1 Pè |
| 8 | Pedal | 1 Pè |
| 9 | Telekòmand men | 1 moso |
| 10 | Chanjman pye | 1 moso |