Tab egzamen jinekolojik elektrik FD-G-1 la sèvi ak materyèl ki gen gwo rezistans epi li reziste korozyon, sa ki fezab pou netwayaj ak dezenfeksyon chak jou lopital la.
Ou ka ajiste elevasyon sifas tab egzamen an, ang tablo dèyè a ak tablo janm lan avèk switch pye a.
Akseswa yo konplè, epi gen sipò zepòl, braslè zepòl, braslè ponyèt, manch, sipò janm, ak basen pousyè tè ak paswa kòm estanda.
Baz tab egzamen jinekoloji a adopte yon estrikti an fòm U, ki bay espas mouvman pye ak janm pou travay chak jou doktè a.
Kabann operasyon egzamen jinekolojik medikal sa a, pa sèlman apwopriye pou egzamen jinekolojik, men tou pou uroloji gason.
1.Matla kim san pwoblèm
Matla bòdi tab egzamen jinekolojik elektrik la itilize dènye teknoloji kim san pwoblèm, ki amelyore konfò pasyan an anpil.
2.Materyèl ki reziste korozyon
Tout kouvèti tab egzamen jinekolojik elektrik la fèt ak materyèl siperyè, ki reziste korozyon, fasil pou netwaye epi dezenfekte.
3. Chanjman pye
Ekipe ak yon switch pye, kontwole divès mouvman tab egzamen obstetrik la avèk fleksibilite.
4.Pwodwi pou Telefòn Versatile
Anplis sipò zepòl estanda a, braslè zepòl, manch, sipò janm, pedal janm, basen fatra, limyè egzamen jinekolojik oswa chèz doktè disponib tou kòm opsyon.
Paramèt
| ModèlAtik | Tablo Egzamen Jinekolojik Elektrik FD-G-1 |
| Longè ak Lajè | 1800mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg envès | 14°/ 17° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 60°/10° |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Jiecang |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla san kouti |
| Materyèl prensipal | ABS |
| Kapasite chaj maksimòm | 150 KG |
| Garanti | 1 Ane |
SestandaPwodwi pou Telefòn
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Sipò pou bra | 1 pè |
| 2 | Plak Janm | 1 seri |
| 3 | Matla | 1 seri |
| 4 | Manch | 1 pè |
| 5 | Chanjman pye | 1 seri |