1.Pozisyon Ultra-Ba
Wotè minimòm tab operasyon oftalmoloji a ka ajiste a 500mm. Sistèm kondwi elektwomayetik byen koni an estab, fyab epi san bri pandan operasyon. Li se pi bon chwa pou oftalmoloji ak chiriji ORL.
2.Plak tèt detachable
Plak tèt detachable la fasil pou kontwole pa angrenaj mekanik.
Desen konkav nan mitan kousen tèt kabann lan satisfè egzijans ergonomik yo.
3. Sifas laj
Lajè sifas la ka rive nan 550mm, sa ki pèmèt pasyan an kouche sou li pi alèz.
4. Chanjman pye fleksib
Ou ka ajiste ang plak do a ak plak janm lan atravè switch pye a, ki pratik pou doktè a ajiste pozisyon pasyan an nan pozisyon ki pi ideyal la pandan operasyon oftalmoloji a.
5. Fren Petal
Fren pedal mekanik yo pi rapid, pratik, an sekirite epi fyab.
6. Chèz Doktè Opsyonèl
Chèz doktè a ka ajiste akoudwa yo, dosye a ak wotè chèz la.
Paramèt
| Atik Modèl | Tab Operasyon Oftalmik Elektrik TDG-2 |
| Longè ak Lajè | 2080mm * 550mm |
| Elevasyon (Monte ak Desann) | 700mm / 500mm |
| Plak tèt (anwo ak anba) | 45°/ 90° |
| Plak dèyè (anwo ak anba) | 45°/ 20° |
| Plak Janm (Monte ak Desann) | 45°/ 20° |
| Glisman orizontal | 300mm |
| Sistèm motè elektwo-elektrik | Jiecang |
| Vòltaj | 220V/110V |
| Frekans | 50Hz / 60Hz |
| Konpatibilite pouvwa | 1.0 kW |
| Batri | Wi |
| Matla | Matla Memwa |
| Materyèl prensipal | 304 Asye pur |
| Kapasite chaj maksimòm | 200 KG |
| Garanti | 1 Ane |
Pwodwi estanda
| Non. | Non | Kantite |
| 1 | Baton perfusion | 1 seri |
| 2 | Planch bra | 1 Pè |
| 3 | Plato Enstriman | 1 seri |
| 4 | Klips fiksasyon | 1 seri |
| 5 | Matla | 1 seri |
| 6 | Chanjman pye | 1 seri |